VsTank PRO IR Pz754(r) Grey značky VsTank - 7A1

image for VsTank PRO IR Pz754(r) Grey provided by Zítra doma

Model se nezalekne ani překážky ve formě vysokého stupně stoupání, tank si poradí i s velkým kopcem či vrchem.

Precizně do detailu propracovaný plně funkční R/C tank, který se stane pýchou sbírky každého fanouška a příznivce nejmodernější vojenské techniky. Záleží jen na Vás, zda si utvoříte jedinečnou výstavní kolekci tanků, nebo se rozhodnete uspořádat velkou bitvu s tankem v čele. Při každé střelbě zaznamenáte zpětný ráz u tanku, tak jako ve skutečnosti. Budete příjemně překvapeni kvalitním zpracováním modelu v měřítku 1:24.

Charakteristika: IR paprsek Příslušenství: Ovladač Anténa Český manuál Tanky s odlišnou frekvencí zaznamenávají zásahy (světelné reakce), kdy po 6 zásazích je tank vyřazen z boje (svítí a nemůže již jet).

Autentičnost modelu je podpořena realistickými zvuky, a to při palbě, pohybu i zásazích.

Revoluční interaktivní tank umožňující bitvu 6 tanků najednou. Bude-li potřeba ihned vypálit na nepřítele, který se náhle objeví ze strany nebo zezadu, vojáci v tanku nebudou překvapeni, neboť pomocí otočné věže jsou schopni rychle zacílit a zahájit palbu na nečekaného vetřelce. U tanku můžete korigovat jeho rychlost i otáčení, podle charakteristiky terénu. Tento tank si získá nejen Vaše děti, ale i Vás samotné.

Hodnoceno zákazníky 3.8/5 dle 22 hlasů and 12 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 7A1Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty